Neuroshima PBF

Postapokaliptyczna gra fabularna


#1 2011-04-18 16:40:16

Iryt

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 32
Punktów :   

Opowieści z frontu

Po pierwsze jedna sprawa.
Przepraszam, za to, że ja zwykły, nędzny użytkownik pisze w dziale, który opisany jest jako "Mniej i bardziej ważne brednie administracji."


Otóż mam propozycję.
Chciałbym poprowadzić kampanie wojenną. Po prostu front, wojna i życie okopowe. Żadnego tułania się po całych stanach, samowolki i ćpania tornado w przydrożnych spelunach.
I szukam chętnych. Kampania nie miała by związku z waszymi postaciami, raczej prosiłbym o stworzenie nowych, nastawionych raczej na wojnę. I to według zasad, które później podam.

Czy są chętni? I czy administracja zgodzi się na coś takiego?

Offline

 

#2 2011-04-18 19:08:28

Rastu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 99
Punktów :   

Re: Opowieści z frontu

Ja się zgadzam, czemu by nie? Ale większy problem jest z graczami. Jest nas tu, de facto, czterech, gdyż Karl ma niezły zajeb zapewne i nie mógłby na to poświęcić czasu. Jeżeli by ci się chciało prowadzić kampanię dla 3 osób, nie ma sprawy. Oczywiście zakładam z góry że 3 osoby, gdyż inni mogą nie chcieć, albo np Karl uwolniłby się od obowiązków. Więc poczekamy, co rzeknie reszta

Offline

 

#3 2011-04-18 19:51:58

 mgc

Użytkownik

Skąd: Vegas
Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 80
Punktów :   

Re: Opowieści z frontu

Brzmi fajnie, ale potrzebuje trochę więcej czasu na przemyślenie tego, gdyż aktualnie mój umysł znajduje się poza moim ciałem. Jak już będę w stanie i zapoznam się dogłębnie z pomysłem - odpowiem.

Offline

 

#4 2011-04-18 20:28:46

Iryt

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 32
Punktów :   

Re: Opowieści z frontu

Dobra, mamy mniej więcej dwóch chętnych.
Może tak dla zachęty powiem co nieco o fabule. Otóż będzie pełno motywów z filmów wojennych, zabraknie jednak etosu Amerykańskiego żołnierza (przepraszam), będzie za to dużo zrezygnowania, dużo barwnych postaci i w ogóle. Na pewno walki w okopach, małe potyczki, wielkie batalie, oblężenia miast.
Dodaje też, że mechanika ma dla mnie cholernie małe znaczenie, liczy się odgrywanie i pomysły, więc zapraszam tych którzy nie boją się wcielić w postacie.
Wuj Sam was potrzebuje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fanizmierzchu.pun.pl www.kimpp.pun.pl www.kroliki.pun.pl www.audi-olecko.pun.pl www.weareemo.pun.pl