Neuroshima PBF

Postapokaliptyczna gra fabularna


  • Index
  •  » Appalachy
  •  » Pennsylvania, dokładne położenie nie znane(Peter "Flute" Brown)

#1 2011-05-10 11:15:25

Rastu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 99
Punktów :   

Pennsylvania, dokładne położenie nie znane(Peter "Flute" Brown)

Peter "Flute" Brown



Kolej North-South One jednak była wielkim krokiem w rozroście Federacji. Zdołałeś się załapać na pociąg jadący prosto do Nowego Jorku, ale kosztowało cię to 15 sztuk amunicji. Cóż, raz się żyje. I tak dobrze, że jest czym jeszcze strzelać. Wagony były, o dziwo, wygodne, a jazda przyjemna. Samo US Army przecież strzegło torów na wybudowanych co jakiś czas posterunkach. Siedziałeś w przedziale z jakimś mężczyzną, który raczej wyglądał na chodzący czołg z tym jego uzbrojeniem i muskułami, a na jego ramieniu spała iście piękna kobieta, w dziwnym kostiumie, który wyglądał na bardzo trwały. Podczas podróży zdążyłeś  się z nim zaznajomić. Nazywał się Mark, a jego towarzyszka nosiła wdzięczne imię Jennifer. Krajobraz za oknem był monotonny, co jakiś czas tylko jakiś mutek wgapiał się w pociąg, albo żołnierz siedzący w budce ze znudzeniem obserwował pociąg.

Offline

 

#2 2011-05-14 08:31:21

 CarBombka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pennsylvania, dokładne położenie nie znane(Peter "Flute" Brown)

Monotonia czy nie, ja od zawsze lubiłem wyglądać przez okno w pociągu. Jest coś pociągającego w szybkości i w stukocie kół sunących po szynach.
Mutki? Niech sobie żyją. Właściwie toleruje je i nie zabijam. No chyba że one szukają guza. Albo mam na nie zlecenie.
Co jest takiego w jej stroju? Może go znam? Spotkałem kogoś w takim stroju?

Z lekkim uśmiechem, pytam:
"Osobiście wędruje do NY, właściwie w celu zarobkowym a wy?"

Ostatnio edytowany przez CarBombka (2011-05-14 08:47:37)

Offline

 

#3 2011-05-14 16:35:45

Rastu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 99
Punktów :   

Re: Pennsylvania, dokładne położenie nie znane(Peter "Flute" Brown)

Nigdy nie widziałeś czegoś takiego. Strój jest jednoczęściowy, z jakiegoś dziwnego materiału. Nie przypominał ci niczego co widziałeś. Obserwowałeś tylko prawy bok Jennifer, gdyż opierała się na lewym i wtulona była w Marka. Widać było, że coraz lżej śpi. Mark po chwili odpowiedział:
-Też jedziemy do Nowego Nowego Jorku, tam przecież kończy się linia. I my też tam jedziemy za zarobkiem, podobno pracy tam od groma

Offline

 

#4 2011-05-15 13:08:06

 CarBombka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pennsylvania, dokładne położenie nie znane(Peter "Flute" Brown)

"Z skąd jesteście?"

Offline

 

#5 2011-05-17 07:07:02

Rastu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 99
Punktów :   

Re: Pennsylvania, dokładne położenie nie znane(Peter "Flute" Brown)

(Proszę, jak byś mógł to dialogi pisz od myślników, dobrze?)

-Ja jestem z Hegemonii, a ona... nie wiem, nigdy mi nie powiedziała - rzekł Mark i lekko się zaśmiał. Zmierzył cię wzrokiem i powiedział po chwili:
-A ty, jak mniemam, jesteś z Federacji? To już widać na pierwszy rzut oka...

Offline

 
  • Index
  •  » Appalachy
  •  » Pennsylvania, dokładne położenie nie znane(Peter "Flute" Brown)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsbfir.pun.pl www.audi-olecko.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.77rgdh.pun.pl www.usmcfr.pun.pl